Sap Fi Danışmanlık

SAP FI MODÜLÜ

Çok kapsamlı olan SAP programı piyasa deneyimli uzman danışmanlarımızın bu güne kadar yapmış oldukları projeler sonucunda SAP FI modülüne hakim olmak için hazırladıkları eğitim programıyla kısa sürede uzmanlaşacaksınız.

Yurt içi veya Yurt dışı kurumsal bir firmada kariyer yapmak istiyorsanız. SAP Akademi olarak kariyer hayatınıza yeni ufuk açacak olan SAP eğitimlerinesizleri bekleriz.

Finansal Muhasebe modülü: Bir işletmenin tüm mali, muhasebesel ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlar. Finans Yöneticileri gerçek zamanlı mali durumların izlenmesini SAP FI modülünü kullanarak sağlamaktadırlar.

ALINAN ÜNVANLAR
SAP FI Danışmanı
Firmalarda SAP FI modül sorumlusu

UZAKTAN EĞİTİM VERİLİR

SAP Uzaktan öğrenme. Geleneksel sınıf eğitiminden farksız ve sizin bilgi ihtiyacınıza göre, kişisel öğrenme tarzınıza göre tasarlanmış öğrenme yöntemleri sayesinde etkin öğrenme platformu sağlar. SAP Uzaktan öğrenme çözümünün avantajları, coğrafi açıdan farklı lokasyonlarda bulunan kişilerin günlük işleri kesintiye uğramadan kendi ihtiyaçlarına göre belirledikleri uygun zamanlarda eğitim imkânı sağlar. Yol masraflarınız olmazken,kayıp çalışma zamanı yada program çakışmaları gibi sorunlar da ortadan kalkar. Alınan eğitimin ihtiyaç duyulması durumunda istenen zamanda  tekrar edilebilinir.