Sap Kursu

Neden SAP kursu almalıyım ? 

Almanya merkezli olan ve Avrupa’nın en büyük yazılım şirketi olan SAP kurulduğu günden bu yana ERP uygulamaları alanında yazılımlar geliştiriyor ve bu alanda dünya lideridir. 2001 yılında Türkiye Ofisi açılan şirketin geliştirdiği yazılımların Türkiye’de yirmiden fazla sektörden yüz binden fazla kullanıcısı bulunuyor. SAP’nin dünya çapında ise 190 ülkede 310.000’den fazla müşterisi bulunmaktadır. İş arama motorlarında sürekli karşınıza çıkan SAP'nin gücü bu büyük ekosisteme sahip olmasından geliyor. Arayan değil aranan personel olabilmek için,dünyanın bir çok ülkesinde kariyer imkanı yakalayabilmek için, rekabet ortamının bu kadar yüksek olduğu ülkemizde rakiplerinizin önününe geçebilmek için SAP kursu veya eğitimi almanız gerekir.

Sap kursu

 

Sap alanında kullanıcı eğitimleri ve danışmanlık eğitimleri olarak ikiye ayırabiliriz. Kullanıcı eğitimlerini; sap fi muhasebe, sap sd satış dağıtım, sap hr insan kaynakları, sap co maliyet muhasebesi, sap pp üretim planlama, sap mm malzeme yönetimi gibi modüllere ayırabiliriz. Alacağınız SAP eğitimi , konusunda uzman, yıllarca deneyim kazanmış eğitimciler tarafından verilmektedir.

SAP konusuna çalışmak isteyen katılımcılara  tavsiyemiz öncelikle  kavramları anlamalılar. ERP ne demek, SAP ERP içerisindeki FI, SD, MM…  modülleri neyi kapsar  hangi iş süreçlerini yönetir, şirket içerisindeki genel süreçler nelerdir. Bir satış sürecinin temel senaryoları nelerdir. Satın alma ile ilgili senaryolar nelerdir? Bu kavramları bilerek eğitim alırsanız eğitimin daha verimli geçmesine neden olur.

Öncelikle yapmanız gereken, hangi alanda uzmanlaşmak istediğinize karar vermektir.  Fonksiyonel alanda mı uzmanlaşmak istiyorsunuz (örn. SAP SD, MM, FI, ..), teknik alanda mı ilerlemek istiyorsunuz (örn. BASIS, ABAP), yoksa ek ürünler (örn. BW, SRM, CRM ...) alanında mı çalışmak istiyorsunuz?  Bununla birlikte, son kullanıcı eğitimleri de alabilir veya  danışmanlık  eğitimlerine  yönelebilirsiniz.  Bu konuda  % 100 emin değilseniz sizlere bu konuda birlikte görüşerek yardımcı olmaktayız, yada yaşadığınız yerde SAP ’nin hangi alanına daha çok talep olduğunu araştırın. İş arama sitelerine bakarak kimlerin veya hangi şirketlerin ne tür SAP hizmetleri talep ettikleri hakkında bir fikir sahibi de olabilirsiniz.

Eğer ben kendi başıma bu işi öğrenebilir miyim diye soracak olursanız açıkçası biraz zor. Bunun cevabı aslından çok kolay SAP ürünleri ile iş üzerinde çalışacağınız hangi fırsat varsa hiç zaman kaybetmeden başlayın. Modül için kararsız iseniz bizim ile iletişime geçerek size uygun olan eğitimi birlikte belirleyebiliriz. 

Günümüzde birçok global firma SAP geçişi yapmaktadır. Bu firmalarda çalışmak için bir adım önde olabilirsiniz. SAP kursu sonrasında sizlerde bu firmalarda çalışma olanağı bulabilirsiniz.

 

Etiketler : SAP kursu, SAP FI kursu, SAP Eğitimi, En iyi SAP kursu, Kadıköy SAP kursu, İstanbul SAP Kursu

 

sap eğitimi

 

İletişim Bilgilerimiz

  •  Adres : Rasimpasa Mahallesi Karakolhane Caddesi No:43 Kadıköy / İstanbul

  •  Telefon : 0216 450 02 02

  •  E Posta : info@sapakademi.net